054-6400043
הספר "דיאטה?! הצחקת אותי"
Humor Development online
תשלום מקדמה לשריון תאריך לסדנה
קורס מנחי יוגה צחוק
פיתוח הומור למרצים ומנחים
כרטיסי ברכה
מארזי שוקולד
תשלום באשראי
מגנטים - דיאטת הצחוק
סדנת הומור למנחי יוגה צחוק
4 מגנטים "דיאטת הצחוק"
תשלום באשראי

 

יש הנותנים בשמחה, והשמחה היא שכרם
ועל כך תבורכי. נתינה מסוג זה מחממת
את הלב, ואנו מחזקים את ידך על כך.

 
תגובות

איזה טיפוס את/ה בקבוצת ההרזייה?

דיאטה?! הצחקת אותי
אחרי החגים הגיע... הצילו. 
אז פסח נגמר, עוד דקה מנקים את השאריות מהמימונה ותחת כל עץ רענן צצה לה קבוצת הרזייה. אז לפני שאת או אתה רצים להצטרף (אם רצים זו כבר התחלה טובה), אתם כבר יודעים איזה מהטיפוסים השונים בקבוצת הרזייה אתם?

טיפוסי מרזות בקבוצת הרזיה - איזה טיפוס את?

המקפידה במיוחד - סופרת כל גרם, מכניסה לרשימה דברים כמו חצי כפית קוטג'. עומדות לרשותה 22 נקודות, אבל היא אוכלת רק 14. היא תנסה להבין לעומק מה זה באמת "תפוח בינוני", וגם אם רק חשבה על אוכל - היא תכניס אותו לרשימה. היא תתפלא שהיא לא ממש יורדת, אחרי חודש היא תישבר ותעוף על איזו שווארמה בלאפה - וזאת תהיה הפעם האחרונה שנראה אותה.
 
הביישנית - באה כדי לרדת, אבל אחרי שבועיים יש לה איזו עלייה והיא לא מסוגלת להסתכל בפנים של המדריכה. אז היא מחליטה שהיא לא מגיעה, עד שתרד את הקילוגרם הזה לבד בבית. מובן שזה לא יעבוד. אנחנו נראה אותה שוב אחרי שנה, עם 10 קילוגרמים נוספים. *לא להגיע לקבוצת הרזיה כי עלית במשקל זה כמו לא ללכת לרופא כי את מרגישה לא טוב, ומחכה קודם להבריא.
 
האדישה - לא מקפידה על רשימות, היא זוכרת הכל בראש. ספורט היא לא אוהבת. היא לא יכולה לשתות חלב 1% כי זה מגעיל אותה. היא מסכימה לטעום (כמו הנהג התורן שלא מזמין משקה, רק טועם שלוקים מכולם). מדי פעם תתפלק לה איזו ירידה. כשהיא תעזוב היא תגיד שהשיטה הזאת היא חארטה, בדיוק כמו שאר עשרים הדיאטות שניסתה.
 
המתחתנת - מגיעה לקבוצה כי היא מתחתנת בעוד חודשיים/ חצי שנה/ שבועיים, ורוצה לרדת - בעיקר כדי להיכנס לשמלה. נכון שהחתן המיועד כבר התחייב, אבל מה שחשוב זו הפיגורה, ביום המיוחל. אחרי המבול. מיד אחרי כן היא ממילא בהריון. נראה אותה שוב בפאזה של האימא הטרייה.
 
האימא הטרייה - באה לקבוצה עם תינוק חמוד בעגלה או על הברכיים. קודם היא אכלה בשביל שניים (רק שהשני היה ארנולד שוורצנגר), ועכשיו היא באה לרזות בשביל אחת. מדי פעם תשלוף ציץ באמצע הפגישה, לתדהמתו של הגבר הבודד בקבוצה. הנוסחה בשבילה: מה שהתינוק מעלה היא מורידה.
 
הגבר - מגיע ל"שומרי משקל" בגלל שהרופא אמר לו שאם הוא ממשיך ככה הוא בדרך להתקפת לב. מבחינתו, פר בפיתה זה נשנוש קל, אבל משום שהוא מעדיף להיות רזה מאשר להיות מת - הוא בא לרדת במשקל. הוא משיל קילוגרמים קצב מסחרר, לעתים קרובות נשמע על ירידה של
2-3 קילוגרמים בשבוע. הוא מעיף בתוך חצי שנה 30 קילוגרמים. מסיים ועוזב, בעוד את נאבקת על 8 קילוגרמים עלובים. הבונוס: בעוד שנתיים תפגשי אותו בחדר המיון, עם 40 קילוגרמים נוספים - מחכה לצנתור.
 
דבי (אני) - באה לפגישות בשביל האווירה החברתית. אוכלת לפי כללי הדיאטה. זה טוב שקוראים לזה שומרי משקל כי אני באמת שומרת על המשקל. עוד לא פגשתי עוגת גבינה שאמרתי לה 'לא'.  סך-הכל מבסוטית.


מתוך הספר "דיאטה?! הצחקת אותי 

דבי ינקו-חדד, איורים: מתן רוב 

רוצה לרכוש את הספר ברכישה מוקדמת? 

לחץ למעבר לחנות

לעמוד הפוסט תאריך: 22/10/2017 19:47:00 תגובות:
תגובות

Diet?! Don't make me laugh

Diet?! Don't Make me laugh by Debbie Iancu Haddad
In this humorous and thought-provoking book, we examine the lighter side of dieting. This in-depth look at dozens of examples of diet humor exposes the real-life struggles of people who would like to ‘eat their cake’ but still leave the calories on the plate.
By looking at diet humor we can get a better understanding of the whole process of dieting; how it influences our lives and our self-perception, and what we can do about it? We'll also try to answer the questions: why do cookie pieces contain no calories? and why, if no one sees you eating, it doesn't count 
 
About the author:
Debbie Iancu-Haddad is a lecturer on using humor and a humor researcher. She has worked with thousands of people from all walks of life, in both corporate and private settings, helping them improve their lives through humor and laughter. She has a Master's degree from Ben-Gurion University of the Negev. This book is based on her thesis: "Cookie pieces have no calories: Diet humor as women's resistance to the diet culture", her training as a Public Health Instructor by the Department of Health Sciences at BGU, and over 30 years’ experience of dieting, losing weight and gaining it back again (with interest!). Debbie lives with her husband, two children and dog, in Meitar, in the South of Israel. Her favorite sport is shopping.
 
לעמוד הפוסט תאריך: 22/10/2017 19:40:00 תגובות:


 
 
הרשמו לרשימת התפוצה
להרשמה אנא הקלידו את כתובת
הדוא"ל שברשותכם:
   שלח
צרו קשר:
 דבי ינקו חדד - צחוקולטיירית
0546400043
 debbie.iancu@gmail.com
עקבו אחריי:
פייסבוק
יוטיוב
 


 
לייבסיטי - בניית אתרים